Yüklüyor...

sosyal sitede neyin nesi ?

Konusu 'Sosyal Sistem ( Beta )' forumundadır ve idam_mahkumu tarafından 15 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. idam_mahkumu

idam_mahkumu

Radikal ve Özgün Gencebay'cılık Site Yöneticisi

Beğenilen Mesajlarınız:
    75
    Ratings Received:
    Arkadaşlar, malumunuz dün sosyal sitenin ilk sürümünü yayınladım. Üzerinde çalışmaya devam ediyorum.

Sıkça Sorulabilecek sorulara peşinen Cevap :)

Amacın neydi?

"Gönül dostluluğu" dediğimiz kavram üzerinde durdum, daha sosyal ve aktif bir sayfa planladım. Gönül dostluluğunu olması gerektiği şekilde yaşamak ve Gencebay'ı anlatma yolunda farklı bir konsepte bürünmek içindi. Net alemindeki profesyonel sosyal ağlar içinde de bu tarz oluşumlar var ancak bizim farkımız "orhanabi.net" ismi altında olmamız ve yönetimin Gencebay'cılarda olması, tüm üyelerin Gencebay'cı yada Gencebay sever olacak olmasıdır. Bu sayede arşivimizde bulunmayan belki bir çok kaydı, resmi ve/veya benzeri materyalleri toplamış olacağız, yeni gönül dostlarıyla tanışma fırsatımız olacak.

Peki Forum'a ne olacak?

Bir kere Forum Asla yayından kalkmayacak. Forum biz radikal seviyesine ermiş Gencebay'cılar için bir kültür müzesi. Yine üzerinde konuşulmaya değer Gencebay konuları hakkında kendi aramızda uzun uzadıya istişarelerde bulunacağız. Forum'a üyelik halen kapalı. Üye alımı yok. Uzun vade de olmayacak. Ancak referans yöntemi ile üye alımı söz konusu. Veya sosyal platformda kendini ispat etmiş üye arkadaşlara forum'a üye olma hakkı tanıyacağız.

Haber Arşivi ne olacak ?

Haber arşivi, haber.orhanabi.net adresindeki ebedi varlığını sürdürmeye devam edecek. Üstelik yeni sunucuya geçmemiz ile birlikte önemi dahada arttı, arşivimizde ki gazete haberlerini eklemeye devam edeceğiz. Sonuçta haber olayı ciddi bir konu, forum - sosyal ağ Vb. ortamlarda çoğu haber arada kaynayıp gidiyor, haber arşivinden beklentimiz zaten komple bir gencebay haber arşivi oluşturmak.

Forum'da ki herkes Sosyal sayfaya üye olmalı mı?

Bu tercih foruma üye radikallerin kendilerindedir. Forum ortamındaki nezih ve huzuru daha çekici bulanlar elbette burdan Gencebay'ı takip etmek ve bu duyguları yaşamak için forumda kalmayı tercih edebilirler. Yada isterlerse sosyal ağda da ikinci bir hesap açıp, oradan da faaliyetlerine devam edebilirler. Forum önemini yitirmeyecek, aynı şekilde güncellenmeye ve kullanılmaya devam edilecektir.

Şimdilik aklıma gelen bunlar, sorusu olan varsa buyursun.
  2. canitez

canitez

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    ömer kardeşim bu harika hizmetten dolayı cok teşekkür ederim.hepsi başlı başına harika işler..gönlüne sağlık.

Paylaşmanın Asaleti