Yüklüyor...

Dublör filminden

Konusu 'Filmografi Resim Paylaşımı' forumundadır ve asakallı tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. asakallı

asakallı

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
  2. bilemezsinki

bilemezsinki

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    çok güzel emeğine sağlık arkadaşım..
  3. enging

enging

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    paylaşım için sağol kardeş ama babanın böyle bir filmi olduğunu duymamıştım ve babanın diğer fotoğraflarından farklı bir fotoğraf. filmi paylaşmak mümkünse minnettar olurum.
  4. nezihi kadak

nezihi kadak

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    yakında piyasaya çıkacak :!: :?:
  5. Murat Yaşar

Murat Yaşar

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
  6. asakallı

asakallı

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    :eek: :eek: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  7. GözümSende

GözümSende

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    sanmam
    gazetede okudum gencebay'ın sevişme sahneleri rtük engeline takılmış türkiyede vizyona girmesine ihtimal vermiyolar.
  8. nezihi kadak

nezihi kadak

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    sevgili gözüm sende tabiiki böyle birşey yok.gencebayı doğru dürüst tanımayan kişilerin 49 mesajı doldurmak amacıyla lafola beri gele misali verdikleri cevaba bir sitemdi bu.bir başka arkadaşta al senin olsunu 3 versiyonlu katagoriye sokmuş.gülermisin ağlarmısın.başlığı okusa ne olduğunu anlayacak ama dedim ya 49,u yakalama meselesi.artık yeter.bizler doğru bilgiyi vermişiz zaten.okı be kardeşim.bunun gibi bir sürü.bir başkasıda sende bizdensinin film versiyonundan bahsediyor.bu eser 45.lik sonrası filmde yayınlandı. öncesi yok.film versiyonu 45.lik yada albüm öncesi okunanlardır bundan bile haberiyok.bu müdaheleleri biz değil. yönetici arkadaşların yapması gerekir.daha çık örnek var.kalite bu yüzden sürekli düşüyor.dolayısiyle geri çekilmeler başlıyor.sevgilerimle.
  9. GözümSende

GözümSende

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ratings Received:
    biliyorum abi bende bu imayı bir latifeyle pekiştirmek istedim,geçenlerde bir arkadaş film forumunda sev gönlünce yaşa filmini istemiş mesela.
    bu 49 mesaj hikayesinden en çok rahatsız olan kişilerin başındayım.sabit internetim yok arada bir girebiliyorum vce bir bakıyorum bir sürü yeni mesaj var takip etmenin zorluğunu bir yana bırakın okuduğumda büyüksün baba,sağol kardeş,bencede vb.. tarzı cevapları görünce heycanım ve şevkim kırılıyor.Bu konuda yapılabilecekler adına bi kaç fikir ürettim ve 49 mesaj uygulaması ve sonuçları adlı konuda yazdım fakat süren tartışmalar nedeniyle olsa gerek güme gittiler.Pişkinlik yapmış gibi gözükmek istemiyorum ama Gencebay'ın filmlerini bilmeyen bir kişinin bütün Gencebay külliyatına bir tık uzakta olması hoşuma gitmiyor açıkçası.
  10. kançiçeği

kançiçeği

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    17
    Ratings Received:
    Dublör filmi ile ilgili olarak, filmin yapımcısının İranlı olduğunu ve iflas ettiği için filmin yarıda bırakıldığını okumuştum.

Tabi nekadar doğru bir bilgi bu tartışılır..
  11. barisaslan

barisaslan

Gönül Dostu

Beğenilen Mesajlarınız:
    1
    Ratings Received:
    Çekimleri yarıda kalan bir film ise boynu bükük sevgililer filmi dir arkadaşlar

Paylaşmanın Asaleti